Võtsin siis kätte ja tegin oma lemmik bändi ühest loost kah paar mix´i!! :D Minu jaoks on need jällegist hästi välja kukkunud aga mine sa tea vb teile nii väga ei pruugi meeldida !! :D
Looks oleks siis see kord NIN- Right Where It Belongs millest tegin kaks mix varianti ja mille lingid on siin blogis kätte saadavat nii et head kuulamist!! :D
Loo link: http://www.upload.ee/files/1664864/NIN_-_Right_Where_It_Belongs_J_mix__.mp3.html
ja
Loo link: http://www.upload.ee/files/1664895/NIN_-_Right_Where_It_Belongs_J_Freaky_mix_.mp3.html
Teise mix´i kohta veitsa seda, et see on midagi tuttavat samas mitte ja kuna see on mix siis meeldib see neile kes seda kuulavad ja teavad seda lugu !! :D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar