kolmapäev, 12. oktoober 2011

Tema...

Tema elukene veeres edasi ja oli muutumas üsna tehnilisemaks ja elektroonilisemaks. Seda sai kirjeldada kui Nero´na. Kuna see ei olnud enam 0´ide ja 1´tede valem pigem heliline. Kõik muutus üha selliseks mitte inimikuks. Ja seda tunnet ta ei oskaks seletada. Seda peab ise tajuma. Kuna kõik oleks siis täpselt nii nagu peab, kuna talle öeldakse nii....

Tema kõik süütunded on muutumas ainult hetkedeks, mis tähistavad siinses elus ainult 0,1 sekundilist tunnet...tema tunded ei ole enam need mis olid kunagi, kuna kõik need valed on lohisenud tema järel ja mõistmatult temasse imbunud...see kõik on seosetu jutt ja segadus tema peas kuna ta saab aru et see kõik on ainult ühe üheksa aastase poisikese mõtte lend kahes suunas!!! Mis oleks saanud siis kui kõik oleks teisiti mõeldud ja juhtunud...???

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar