...noh jh viimasest blogimisest on nagu tohhujaa aega möödas või nii!! :D Nii, et see oleks siis selle aasta esimene ja mitte viimane ma vähemalt loodan sellele. Palju asju on juhtund minu kui ka teistega me oleme naernud ja lõbutsenud, me oleme nutnud ja olnud toeks siis kui seda kõige enam vaja võib minna!! Siis oled sa näinud lõpuks seda selgelt pilti oma enda elust ja leidnud need sõbrad kes on seda nimetamist väärt aga see selleks...põhirõhk on siiski sellel, et minul on hästi läinud. Prax sujub normaalselt, leidnud endale selle inimese kõrvale keda ma olen tahtnud ja veel palju muid väikseid pisi soove on täide läinud või nii....
Aga mida siis uuemalt aastalt soovida ma arvan ikka seda mida kõik tavaliselt ikka tahavad !! :D Kärtsu, mürtsu ja suuremat tule möllu ning lisaks veel draamat mida lubaks palju jne.
Aga olgem mõnusad ja nii edasi eks !! :P
Kärtsu ja myrtsu peab tegema ......kle ma ka siin vaikselt hakkasin uuesti blogi kirjutama :Dnii et tseka yle :D
VastaKustutaei teab kas tasub!! :D sul ju sellega raskusi nagu minul on !! :D
VastaKustuta