Ei jh enamaus on teadlikud mis bändiga on tegu ja kes kuulavad teavad seda veel, et see sitaks hea!! :D Neil siis kaks albumit väljas kah !! :D Save Us From Religion - mis minu arust hea kuna oman kah autograafiga originaal albumit mis pole ültse paha või nii!! :D Link : http://www.tumblr.com/tagged/save_u.s._from_religion_%28special_edition%29 . Ning teiseks on siis JackOff või siis ka torrenti maailmas nime all Jackal et kui otsima hakata siis leiab selle vastega torrentid kui huvi kuulata või nii !! :D Või siis minna lihtsalt sellele lingilile ja laadida alla või nii : http://getalbums.ru/grunge/print:page,1,416597-defrage-jackal-2011.html

Et soovitan kuulata ja nautida mina teen seda ja esialgu tundub, et on hea....
Lisaks wikist kah infi nende kohtsa : http://et.wikipedia.org/wiki/DefRage
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar