
...ja siis tuleb välja veel see, et neil on kaks aastat garantiid mis on juu sitaks hea !! :D Ei tundu usutav siis võite ise PhotoPoindist kysimas käia ja saate sellise vastuse nagu "Jah!!" Ja ma andsin hetkel siis oma omad ära kuna need kergelt katki ja saab vastuse lähima 3 nädala jooksul ja uued arvatavasti vastu ja neil hakkab kah uuesti 2´he aastane garantii jooksma. Nii vähemalt rääkis see müüja mulle kui ma küsisin seda tema käest!! :D Aga sitaks seff juu!! :D
Kahju et klappe pole et saaks oma mussi kuulata tuleb üle elada või nii !! :D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar