kolmapäev, 30. mai 2012

lihtsalt...


5 kommentaari:

  1. Kui orinaal suuruse pilti on soov saada siis kysige minult siin millegi pärast ei lase suuremat eelvaadte ylesse panna kui 400 x 250. Ja originaali suurus on 1366 x 854.

    VastaKustuta
  2. Aww ma kah sinna ära eksinud :)

    VastaKustuta
  3. Jh kas eksinud aga sa kah olemas meie jaoks kes sind kuidagi moodi teavad või näinud on...

    VastaKustuta
  4. Olen ma ikka seda väärt et sellel pildil olla ? :)

    VastaKustuta