laupäev, 16. juuni 2012

...me kõik hindame seda mineviku nii väga, need meeleolud, need tunded ei kordu kunagi. Me ei mõista vahest kui ilus võib olla see olevik mis on eksisteeriv ja rohkem muutuvam kui see minevik. Ja veel vähem armastame seda tulevikku, millel on alati olemas need tumedad ja sünged ootamatuse värvid, mis ei pruugi olla kunagi päris need mida me arvame olevat. Me näeme seda musta, me näeme seda valget, aga me ei näe seda halli milles oleme meie.....Adrift And At Peace

3 kommentaari:

  1. Sellele asjale vb peaks lugejate poolset pealkirja küsima, kui seda pole palju tahetud :D Aga pakuks ise kah pealkirja "The Persistence Of Loss" e. "Püsivuse kaotus". vb sünge vb mitte mine sa tea....

    VastaKustuta
  2. I like how you think.... amazing post!!! how can I follow you, i couldn't find the follow button thing....

    VastaKustuta
  3. Yes THX!! :D but i choose whom i´m follow and back. That´s why you cant find the follow button thingi....:D

    VastaKustuta