....siiski kõik see vana sitt on alles....jh midagi teha pole, see ei haju kuhugi kunagi ära. Vaid tuleb veel tumedama valuna tagasi.....miskit pole teha kui nii tunnen. Ma tean ma vahel imelik ja puha, võtan sõna kohtades kus ei peaks jne. aga nagu ma palju teeks seda juu. Siiani ma olen kõigi jaoks meeldiv inimene olnud noh jh kuidas kellegile, ega ilma asjata kuhugi vahest ei kutsuta. Ma lihtsalt loodan, et see pole raha või muude asjade pärast. Aga täna tunnen ennast küll teise järgulise värdjana, ma tean et läksin kettasse asja pärast mida vb polnudki aga siiski minu jaoks oli. Ma helistasin talle...oma sõbrale kellega pole jh tõesti nii tihedalt suhelnud kui sai kunagi tehtud, elu on meid edasi viinud ja paljusi asju muutnud. Ma ei palnud paljuks ju mõnda teist minutid rääkimiseks nii sama nagu tavaliselt.....aga kellegi nii öelda asja pulgale ei meeldinud midagi ja see ärritas mind....siiski polnud..asi temas vaid tegelastes tagaplaanil. Ma loodan et see tekst oli lihtsalt öeldud kuna mul jh on palju öelda kui ma joon ja ma mitte ei mõtle vaid ma tahan seda inimest näha kes julgeb nii öelda et talle ei meeldi kui keegi kellegagi ei suhtle raisk. Ma nagu igapäev olen koos oma sõbraga ja helistan iga päev jh ma teen tõesti seda iga päeva aga jh ma pole kah teab mis parim sõber olnud ja ma tahan parandada veitsa asja...kui võimalus vähegi tekib. Ega ma enda zen´ile juu igapäev mingi 10´euri kanna et rääkida saaks on juu nii. Aga mis teha kui mõni inimene vähe tähtsam on kes aidanud nii mõnegist pasats läbi roomata ja mõista anda, et mõned asjad päris nii kah ei käi.....ja mingi kuradima "Vend" ja Rutsi reisi mida tuhat korda nähtud on parem kui realne isik siis paneb kahtlema mind tema tegevus kui see kui halb olen mina....ma tean, et rõhun inimese südame tunnistusel ja kritsieerin aga see olen juu mina. Sest mul vastikul inimesel kipub vahest rasik kah õigus olema....nahak pljääät rasik.....
mõelda vaid on olemas üks inimene kes suudab neid tundeid ja olekuid sõnadesse panna ja veel rohkem seda viha muusikaalselt väljendada...nii uskumatu kui see ka poleks....I won't let you fall apart, but yet you can't still see....Before everything else, I was like you!!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar