Aaa.. lisaks loodan et oma joodiku staatusest olen lahti saanud mis muus blogis pidi nali olema kui öeldi, et ma olen joodikuks hakkanud aga mine sa tea vb tõesti ma olen seda aga kes seda teab paremini kui mina ise.....facebooki päeva nali by Tairi musi to me:
Mis on veel kaunim, kui lapse naer?
Vaikuse hääl, sest sa pole teinud ühtegi kuradi titte!
https://www.facebook.com/Jannop200/posts/374625392606208?notif_t=like
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar