Vahe peale edasi liikudes.....
Olen jõudnud oma musiga Soome kus on palav, sitaks palav ikkagist ja pritsib hetkel kui ma kirjutan äikest näkku, et jää kas või pimedaks :D aga see väike asi selle kõrval et nädal aeg saab siin olla ja möllata ning sugulasega kokkugi :D Homme ma loodan kui see äike aknaid ja mind ära kuhugi kaugusse viib noh :D Aga siis mõned pildid kah tänasest kalal käigust kus sai sööta ise päästmas käia kuna põhi oli sitt aga vesi oli hea kuhu sisse tuli hypata ja pääste misoone teha nii mõnedki korrad :D :P
Aga siiski loodan veel maale saada ja puhata seal ja kiusata oma vanaemat kes mul siia maani kallis ja armas ning väga väga tähtis !! :D :P





Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar