Õnnitleme mind siis kolmesaja ja esimese postituse puhul :D EI ole midagi erilist ega teab mida muud aga nyyd kui mõtlema hakkata siis jh poleks uskunud et see mul nii kaua alles on olnud ja mida kõike huvitavat see 300 postituse juures läbi on näinud et kui lugeda vanaemaid postitusi siis paneb kyll mõtlema, et mida vittu see mees mõelnud ja teinud on....
Et jh tänan neid väheseid kes loevad ja kommenteerimist ei hakka mainima, mida võiks ja võib tulevikus rohkem näha kui aitame kaasa oma lugemise ja arvamuste panusele kui aus olla :D
Et järgmise korrani siis....
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar