...oooojahh ma jälle kodus alguses tagasi kus ma olla ei taha....mõelda veel asjadest mida ma ei taha...jahhh...aga samas olen ma ammu oma mõtetega sinu juures...tahan koos sinuga juba lõbutseda...kõige rohkem näha sind naermas ja sa oleksid õnnelik muud ei midagi...kui ma sulgen korraks oma silmad näen ma sind seal naeratamas mulle ning samas sa ka jälgid mind....siis ma saan aru, et juu siis ma liigun õiges suunas...lõpuks....midagi positiivset kah siin elus mida olen lõpuks suuteline märkama...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar