neljapäev, 15. november 2012

We're In This Together now....

Ma kuulan ja kuulan seda lugu ja mõtlen ja püüan mõista Trent seda lugu tehes mõtles või mida ta sellega öelda püüab.... Seda esimest korda teist või kolmandat korda kuulata mõtled, et mingi enese haletsus või kadunud armastuse tagasi saamise võimalust püüab leida aga see ei ole see või ei olegi seda....jah see kuda ta neid lauseid oma hääle toonidega väljendab seda sünget sisemust mis temas endas ja kõigis teistes on...see lihtsalt on midagi mis ajab sinu emotsioonid vb lakke kuda kellegil muidugi. Mõne jaoks on see lihtsalt lugu, teiste jaoks on see lugu mis tähendab palju ja toob selle sünge maailma sinus endas välja. Et seda võib kuulata ja kuulama jäädagi ja see kõik toimib sinus iga kord kui sa kuulad, sest need sõnad on......on lihtsalt sõnad mis väljendavad piisavalt kah seda mis minus ka toimub, see enses otsimine, murdumine, kellegi leidmine keda ma ei kaota ka rasketele aegadel.....kes korjaks mind ülesse taoks mu näo sisse, et ma mõistaks kõik pole veel läbi kui tema seda ütleb.....
Jah see on sünge aga sünge tuleb olla midagi teha pole....vahest käivad need tunded vilksamisi läbi vahest need tunded jäävadki sinusse kauaks ja kauaks...ma lihtsalt vahest tahaks olla seal videos kus see rahavas jookseb sa oled seal keskel ja tungled ja rabeled iga hinna eest tema poole, et ta tunneks ennast kindlalt.....anda mõista, et mitte miski ei muutu ka peal kõike seda mis on juhtunud, sest tema jääb ja on see kuninganna ja mina oleks see kuningas selles lõppematus mängus kus kõik tundub tähendavat rohkem ja mitte miski on tähtsusetu....meile
Jh ma ei oska veel päris täielikult kõike seda sõnastada mida tahan öelda kui ma seda lugu kuulan aga ma püüan seda teine kord uuesti kui need mõtted ja laused uuesti peast läbi jooksevad ja endast märku annavad....et mõista mind ka kordki nii nagu ma olen ja mida ma soovin sügaval sisimas...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar