neljapäev, 6. detsember 2012

Ghosts...(MInu 36 halli varju...)

Mul oli seda kõike näha 36´s erinevas variandis ja ükski neist ei lõppenud nii nagu oleks ma soovinud, iga üks lõppes kunagi sellega, et ei saa olema sind kelle jaoks ma oleks olemas....vaid olen lihtsalt mina ja see vaikne tuule vihin minu kõrvus, et lootus pole veel kadunud jätka...jookse...ela..tee midagi mis ajaks sind sellest kõigest ülesse ja leia...et see kõik on lihtsalt halb uni, millest sa lihtsalt ei saa ülesse tõusta...
Vähemalt on üks asi õige, et ühte viga..uskuda millegisse mida pole olemas olnudki on tehtud mitu korda, et jh see lõppeb iga kord sama moodi...see on ilusti ja näitlikult proovitud...loodan ikkagist millegi pärast sellesse ja võimalusse...loodan, usun ja see hoiabki mind siiski sihikindlalt roomamas kas või viimse hingetõmbeni liikumas sinna mida ma kunagi ei saa, sest see on ainuke asi mis on minu südame ära paelunud...jh aastad mööduvad unustamatult ja julmalt....kaod peagi silme eest ja kõik see tundub korraks unustatud....aga siis kõik muutub...see kõik kordub uuesti sa tuled tagasi sa paned selle ilusa vale minusse tagasi ja ma tunnen ennast jälle õnnelikuna....lõplikult....see on nii deep tunne minu sees see tühjus ja kurnatus mis ei lase isegi  magada vaid sunnib ainult sinule mõtlemist...ainult sinule...jh ma olen kurb aga ma ei ole kuri vaid tahan teada miks??? See nii on nagu see on ja see on ka asi mis mind hoiab mind sinus kinni....mis läks see kord valesti mida ma pole nende aastatega õppinud õieti tegema...ja kukkusin haledalt läbi ning mida võisid sa leida teistes...???

  I'm getting by,
   In other ways...
   Everything they whispered in our ear,
   Is coming true
.
 Time has a way you know,
   To make it clear....
   I have my role in this,
   I can't disappear.
   Or leave you here
...
 Watching you drown,
   I'll follow you down..
   I am here right beside you...

 I am staying right beside you...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar