Väärt album mis tasub jällegist kuulamist...eriti lugu Follow Me mis on koos töös Neroga tehtud mis on huvitav samas ka lugu ise on hea. Albumil on palju teisi lughusi mis on peale teist või kolmandat kuulamist meeldima hakkanud ja muljet avaldanud....siiski pole kõik lood niii kuulatavad kah aga positiivses raamis võiks öelda et jhm lood on head ja kuulake kui midagi muud vahelduseks soovite ja mis oleks veel pop ja noorte pärane jne....http://kat.ph/muse-the-2nd-law-deluxe-edition-album-2012-t6700102.html .
Aga siis väike tutvustav musa video kah teile :P
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar