pühapäev, 16. detsember 2012

Ootamine..

Normaalne midagi teha pole kui ainult oodata, nii paljude asjade järel kui vähegi võimalik ja siis kui see moment käes on ei kesta see kuigi kaua... kuni saab läbi ja siis saad sa oodata uuesti ja yha uuesti kuni koll ees on ja loobud sest ei viitsi oodata enam....ja ei lähegi aega mööda kui avastad, et sa jälle ootad midagi mis sind rõõmsaks teeb ja see aeg mis selleks kulub on pikk ja tuleb vaeva näha aga asi on alati seda väärt nii vähegi palju kui võimalik....

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar