Mis arvate et miskit uut w ?? Nali tegema w ?? Eih kõik läheb sama rada pidi nii nagu vana lõpus oli jätkub kõik see ka uues kuues aga uute nimetuste, veidruste ja lisadega mis 2013 vürtsitamiseks välja on mõeldud :D
Jap nr on muutunud aga kõik muu ümber on täpselt sama nii nagu oli ennem on ka nyyd...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar