kolmapäev, 19. detsember 2012

Crystal Castles - III

Tegemist siis ammu välja tulnud albumiga ja bändiga keda kuulan ja ise veel endamisi mõtlesin ei tea kas neil kah midagi välja tulnud on ja oligi nagu te näete muidu ma ei postitaks sellest eraldi juu !! :D
Aga albumist nii nagu tavaliselt on see ka supper hea vaba aja musa mida taustaks mängima panna ja nautidada paneb vb isegi veitsa rohkem liigutama kui muidu....aga siiski kuulatav...

Et link siis: http://kat.ph/crystal-castles-iii-2012-t6803188.html

Ja tutvustav lugu kah plaadilt:

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar