neljapäev, 21. veebruar 2013

Too late, all gone

Seega selline jutt, et nagu te teate kuulan ma sellist bändi nimega HTDA eksole :D Jh tegemist on vägagi kuulatava muusikaga mida ei tasuks esmapilgul maha kritiseerida ja öelda, et tegemist järre kordse emo bändi või muusikaga. Sest kui vaadata nt bändi tausta Wikist antud leheküljelt: http://en.wikipedia.org/wiki/How_to_Destroy_Angels_%28band%29 Siis palun näidake kus on seal kirjutatud emo, emo musa või miskit. Või siis ka nt: http://www.ninwiki.com/ on ka võimalik vaadata HTDA kohta ja lugeda välja antud loode kohta. Jh vb on tegemist tumedamate lugudega kui muidu aga siiski on lugudel olemas oma laadne sõnum millest ei pruugita alati aru saada või siis isegi kuulata kui need lood käivad või miskit. Et veel enam teeb selle bändi omapäraseks see, et selle liikmed on mitmekülgsed isiksused nt: Trent Reznor kes on NIN´i looja laulja ja kõike muudki on lisaks juu teinud Soundtrack´e ka filmidele nt The Social Network ja The Girl with the Dragon Tattoo mille eest on saanud ta kuld gloobused jne jne eksole :D Lisaks ei ole ta seda kõike muidugi päris üksi teinud. Tunnustust pälvib ka Atticus Ross kes on mõlema soundtrack´i tegemisel ka oma panuse andnud. Lisaks on ka temagi mitmetes erinevates bändides olnud ja 2008 aastast on rohkem Reznoriga koostööd teinud nt: With Teeth, Year Zero, Ghosts I-IV.  Ja siis nüüd kuulub ka HTDA liikmeks. Lisaks on seal ka Reznori abikaasa: Mariqueen Maandig Reznor kes on siis bändi vokaalne pool. Lisaks veel: Rob Sheridan kes on siis bändi digitaalne poole nii veebis kui ka muusikas ning kes on ka andud oma poolse panuse.
Seega on tegemist isegi omapärase bändiga mida tasuks kuulata vahelduseks sellest jamast mida lastakse raadios päevast päeva ja kas teil siis vahest ei ole tunnet, et tahaks kuulata miskit uut mida pole tõesti kuulnud kuskilt või siis lihtsalt kuulata midagi värsket. See oleks teile vb lahenduseks....

Seega kõik sugu võimalikud lood ja asjad mida on võimalik selle bändi puhul alla laadida tulevad siia alla ning soovitan nii mõndagi tõmmata ja kuulata :D (Y)

How To Destroy Angels EP & An Omen EP 320kbps:
http://h33t.com/torrent/04786795/how-to-destroy-angels-how-to-destroy-angels-ep-an-omen-ep-320

Ja siis uus album Welcome Oblivion 192 kbps:
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4355147
Siin tasuks ära mainida, et album tuleb ametlikult alles 5 märtsil välja. Et tegemist ripiga mis on veebi kuulamiseks ülesse pandud ja parim seni olev ripp ültse mida kuulata.

Lisaks veel ka lugu Is Your Love Strong Enough?: http://www.monova.org/torrent/5773060/how_to_destroy_angels_-_an_omen_%282012%29_flac.html
Mida on võimalik siit alla laadida ja kui soovi ka siis An Omen FLAC´ina :D

Lisaks miks selline pealkiri siis sellest, et see värskeima albumi üks parimaid ja kuulatavaimad lugusi hetkel minu poolt ja vahest on kah nii, et liiga hilja ja kõik ongi kadunud.

Seega kõik head kuulamist ja lisage komme või miskit :D (Y)

2 kommentaari:

  1. Ilmselgelt oled sa asjast valesti aru saanud eksole :D Ja keegi ei pressi seda sulle siiani peale või miskit sellist :D

    VastaKustuta