esmaspäev, 15. aprill 2013

Väike Saladus...

Sain oma lollustega hakkama ja lõpuks mis siis, et ammu lõpetanud ja nyyd kahm lollid paberid olemas, ning lisaks on 24 aprill minek komisarjaati seega aja teenimine kahm kirjas, et võimalik juulist lännu või varem kes teab kes teab. Vaikselt hakkavad asjad jälle paika loksuma nii nagu oleks võinud need kohe olla aga ei tahan käia mööda rasket ja vastikut rada...see pole esimene ega kahm viimane kord ma usun ja teades ennast. Öeldud, et olen kahm loetav kui raamat juu siis olen ma hea ning loetav raamat kes seda teab. Õigemini inimesed kes on näinud, kuulnud ja oskavad ainult sõnu visata millel pole enam minu jaoks tähtsust, et kui armas ja nummi ma nende jaoks olen sest lõpuks oleme me kõik mööduvad nähud teie jaoks....

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar