teisipäev, 20. august 2013

Paus....

Elu tumedad tunnelid on selleks korraks läbi ehk hakkab valgus ka minu silmadele nähtavaks muutuma ja suudan edasi liikuda siinses elus. Jhm palju on juhtunud aga mainimist väärt asju on ikka ja alati juurde tekkinud. Muutus on see, et olen suutnud endale ehk töö saada ja siis kui saadki selle tuleb pakkumisi uusi ja ilusamaid peale.....et ohh seda valimist ja tahtmisi ja kõike mida sinna vaja on rakendada. On mööda saadetud nii mõnedki ilusad päevad endast mööda ka minust on möödunud sünnipäevasi ja nende pidusi ja seiklusi. Minuni on ka jõudnud mõned uued lood, albumid, bändid jne mis kõik teeb mind rõõmsaks. Oli ka viimane aeg, et miskit uut hakkab lõpuks välja lekkimia ja kuulatavat materjali noh :D Mis siis veel ?? Ei tea ootan nagu oma luuser staatusest lahti ütlemist ning aeg hakata olemast keegi ja kellegile kes seda tahaks, et ma olen. Või miskit sellist aga seda teemat jääb üks nummi lugu Imagine Dragoni poolt nimega Emma:


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar