neljapäev, 28. mai 2015

Oleksin Sinule...osa 17.

Millised haletsust väärt sõnaderead põrandal,
Jäta need sinna vedelema.
Pane uksele hoiatus:
Pole siin, Enam mitte!!!
Kõnni üle kõigest mis kunagi olnud,
kuna oled lasknud Iseennast juba sisse tulla.
Miskit mida sa parem ei näeks minus...
Vaatad nagu valgust minus...
..ma ei tea mida muud teha enam on...
Kui mul oleks võimalus olla keegi teine kunagi,
Noh ma arvan, et ma oleks sulle....

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar