MIKS IHKAN VERD MIKS KARDAN END
MIKS KAHETSEN KUI SÜÜDI POL'D
MIKS MARUKOERAKS MUUTNUD ON MIND
Miks ma tahan vahel tunda maailma kõige raskemaid ja sügavamaid tundeid. Mis päästaks mind sellest hullusesest. Kas teadmine, et sa oled kuskil mul olemas ja ma sunnin ennast veel ellu jääma..
Kas see lollus näeb oma lõppu või eih. või kõik see saab oma lõputu lõpp siis kui ma hajun igavesti. Igavesti oma igavikuradadele jalutama lähen. Kus ei tunne enam seda hinge matvat valu mis vaevab mind, sind ja meid kõiki. Me kõik oskame seda peita ja väita kuidas kõik on Hästi aga tegelikkus on kõik paras vale valede otsas..
Ja me jääme jälle ellu...see kõik tundub nii ebareale kui ütleksin teile: "Et ma langesin tagasi oma mineviku vangi..." Aasta 2005..kõik see tunne tuleb tagasi. Ma olin rumal ja noor ja armusin valedesse inimestesse. Ma nutsin, ma muutusin..ma leidsin selle mis samastub minuga. Muusika mis leiab minuni tee mis ei jäta mind kunagi...Beside You In Time...on lause mis kummitab peas mille masendavalt sügav viis mis imbub minusse. Ma tean, et vahel harva olen tume ja nõrk ja vastik nagu see lugu ja te panete selle kinni. Nagu ka minu. Te ei kuula seda lõpuni, te ei näe selles lõpus mind...
I will be beside you before long
This goes on
And on
And on
We will never die
Beside you in time
Kõik need iga päevased mõtted seal juures kuidas ma tahaks ja võiks palju olla kõigi jaoks on muutunud minus palju. Ma tahaksin leida sind kes sa mind nii ei näe nagu mina sind.
Ma ei taha varjuda oma igapäevasesse rutiini. Mis on kõle ja külm. Ma tahaks näha seda tõelist päikest mis meie kohal tiirutab ja mitte istuda siin pimedas ja lootes kõige lõppu. Ma ei taha tunda ennast et kõik jälgiks ja ma kaotan ennast jälle. Triivin sinna..vahel kui ma tunnen seda õnnelikkust endas. Ma tean et see võib olla pettus minus. Ma ei mäleta täpselt kuidas see kõik minus algas, aga ma võin teile öelda täpselt kuidas kõik see lõppeb.
Seega ma kirjutangi siia paberile selle loo, mida te kõik saaksite lugeda.
Näha milline pettus ja vale valitseb minu sees.
Ma peidan selle millegi taha...
Ma loodan, et üks päev te leiate selle, sest nad
ei vaata kunagi tagasi.
Miski minust on veel siin sügaval.
Miski imbub minust läbi siia veel.
Ma sooviksin, et kõik see oleks võinud olla teist moodi,
...ma lihtsalt ei tea mida muud ma veel teha saaksin...
And I've rehearsed my lines And I know what's coming next
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar