Näha seda looma puuris, mille sa ehitasid,
Oled sa kindel millisel poolel sa oled??
Parem ära vaata talle liiga palju silma,
oled sa kindel kummal pool seda peegeldust sa oled??
Kõiks see ohutu elu mida sa oled loonud,
kõik on täpselt nii nagu peab.
Tunne seda tühjust enda südames,
..ja kõik see on,
..see kuhu see kuulub.
Mis siis kui kõik see mis su ümber on,
pole päris see??
Mis siis kui terve maailm mida arvat teadvat,
oleks töödeldu uni??
Ja kui sa vaataksid oma peegeldust,
kas see on kõik mida sa tahaksid olla??
Kui sa suudaksid näha läbi nende pragude??
Kas sa leiaksid ennast,
..ennast keda kardad näha??
Mis siis kui kogu maailm sinu sees,
oleks sinu enda looming??
Kõik elavad ja surnud,
ning sa oleksid täiesti üksi??
Sul on võimalus elada selles illusioonis,
Sul on võimalus uskuda.
Sa siiani jälgid seda, kuid ei leia seda metsa,
..kuni sa peidad ennast puu taga...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar